Apie mus

Per savo veiklos metus, kompanija užmezgė solidžius ir glaudžius ryšius ir laimėjo pripažinimą daugelio laivybos kompanijų bei laivų savininkų iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Vokietijos, Olandijos, Graikijos ir kt. Šie ryšiai buvo pasiekti dėka sklandžiai atliekamų firmos paslaugų, kurios užtikrina, kad viskas bus atlikta be jokio uždelsimo ir su minimaliomis galimomis išlaidomis. Profesionalus ir etiškas kompanijos darbuotojų požiūris į kiekvieną atliekamos operacijos momentą, yra grindžiamas įsipareigojimais klientui kurie suteikia laivo savininkui daugiau garantijų ir apsaugo jo interesus.

UAB „Fregatų aptarnavimo agentūra" teikia visą eilę profesionalaus lygio paslaugų, susijusių su jūros pramone ir verslu Lietuvos uoste - Klaipėdoje.

Kompanijos sudėtyje yra penki padaliniai: laivų agentavimo, ekspedijavimo, frachtavimo ir konteinerių. UAB „Fregatų aptarnavimo agentūra" padalinių struktūra yra labai lanksti, galinti, reikiamu atveju, reorganizuotis ir prisitaikyti atlikti reikiamas užduotis sprendžiant įvairius klausimus, iškylančius darbo eigoje ar naujų firmos veiklos krypčių atsiradimo procese.